Galerie

Zdjęcia z ostatniego spotkania z twórcami filmu Kongres

Jesteśmy wdzięczni wszystkim tym, którzy brali udział w projekcji filmu "Kongres" oraz spotkaniu z przedstawicielami Orange Studio Animacji z Bielska Białej, które współtworzyło animację do tegoż filmu.

Festiwal Filmów Przewrotnych - Dzień 7

Ostatni dzień pierwszego skoczowskiego festiwalu. W kinie projekcja hiszpańskiego filmu "Granatowy prawie czarny" D. S. Arevalo, oraz pokaz filmu niemego z muzyką na żywo MUSICOCOMPANY. Po oicjalnym zakończeniu i podsumowaniu wyników plebiscytu publiczności na najbardziej przwerotny film festiwalu, kinomani udają się do Blues Night Clubu na 'integracyjno-podsumowującą" imprezę w rytmie muzyki klubowej w wykonaniu DJ DIABEŁA.

Festiwal Filmów Przewrotnych - Dzień 6

Spotkanie z twórcą kultowych śląskich westernów, Józefem Kłykiem. Następnie projekcja polskiego filmu z 2006 roku pt: "Bezmiar sprawiedliwości" W. Saniewskiego.

Festiwal Filmów Przewrotnych - Dzień 3

Trzeciego dnia uczestnicy festiwalu zapoznają się z produkcją rosyjską - "Powrót" A. Zwiagincewa oraz filmem twórców z Bielska-Białej pt: "Marzenia się nie spełniają". Po filmie możliwa byłą wymiana zdań z twórcą panem Leszkiem Buzderewiczem.

Festiwal Filmów Przewrotnych - Dzień 2

W repertuarze następują niewielkie zmiany. Kinomanom zostaje zaserwowany dodatkowy film pt: "2046" i wyczekiwany urugwajski film pt. "Whisky" w reż. J.P.Rebella i P. Stolla.

Festiwal Filmów Przewrotnych - Dzień 1

Spotkania z tygodniowym przeglądem filmów przewrotnych, rozpoczął 45 minutowy pokaz krótkich filmów animowanych - „Etiuda&Anima”. Tego dnia kinomani obejrzeli także peruwiańsko-hiszpański film pt: „Madeinusa”. Na zakończenie pierwszego dnia festiwalu odbył się pokaz filmu niemego z taperską muzyką bielskiego zespołu „Look up” oraz koncert tegoż zespołu, wzbogacony ciekawymi wizualizacjami.« wstecz